Psycholog Lidzbark

Doświadczanie trudności psychicznych, wypalenia zawodowego czy też problemów w relacjach może wiązać się z odczuwaniem ogromnego dyskomfortu i przykrych emocji. Uczucia te często negatywnie wpływają na jakość życia, obniżają odczuwaną satysfakcję i motywację do dalszego działania. Przepracowanie trudnych emocji i przeżyć ułatwi Ci doświadczony psycholog! Lidzbark jest jednym z wielu miast, w którym świadczę profesjonalne wsparcie psychologiczne w formie zdalnej lub stacjonarnie w Pracowni w Brodnicy. Podczas wizyty w przyjaznej, ciepłej atmosferze pomogę Ci dotrzeć do źródeł problemu oraz wypracować sposoby, które umożliwią Ci odzyskanie kontroli nad swoim życiem i realnie poprawią jego jakość. Skutecznie pracuję z młodzieżą oraz jako psycholog dla dorosłych (Lidzbark).

Wykwalifikowany psycholog – Lidzbark (prywatnie)

Jeżeli znajdujesz się na życiowym zakręcie, przechodzisz przez kryzys lub doświadczasz wypalenia rodzicielskiego lub zawodowego, wsparcia udzieli Ci psycholog (Lidzbark). Prywatnie, w komfortowym dla Ciebie miejscu i z zachowaniem pełnej dyskrecji – wizyty zdalne zapewnią Ci bezpieczne warunki, dzięki którym łatwiej będzie Ci się otworzyć. Podczas spotkań opieram się wyłącznie na stale aktualizowanej i rzetelnej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem z zakresów, takich jak terapia par, psychologia czy coaching. Lidzbark, a właściwie jego mieszkańcy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w formie on-line, stanowiącej świetne rozwiązanie dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą udać się na spotkanie stacjonarne w Brodnicy.

okrągłe buźki z różnymi emocjami w kubku z napisem psychologa (Lidzbark)

Psychoterapia – Lidzbark i okolice

Przeżywanie stanów depresyjnych, ataków paniki czy też nieprzemijającego leku zwykle jest niezwykle uciążliwe i trudne dla pacjenta – wówczas dobrym pomysłem będzie psychoterapia (Lidzbark w formie zdalnej). W swojej pracy wykorzystuję dorobek Gestalt, terapię schematów czy też NVC (Non-Violent Communication), które dopasowuję do indywidualnych przypadków. Dzięki temu moje metody pomogły wielu osobom, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Zajmuje się także niesieniem wsparcia parom w kryzysie, w czym pomaga terapia par. Lidzbark, Nowe Miasto Lubawskie, Rypin – udzielę Ci skutecznej pomocy psychologicznej niezależnie od miejsca zamieszkania. Skontaktuj się ze mną i pozwól okazać sobie wsparcie!