Psycholog Lubawa

Zmagasz się z trudnościami, które negatywnie wpływają na Twoją ocenę samego siebie? A może Twoja relacja z ukochaną osobą uległa pogorszeniu i nie wiesz, jak ją naprawić? Jeżeli doświadczasz trudnych emocji, w ich przepracowaniu oraz w osiągnięciu trwałej poprawy w samopoczuciu pomoże Ci doświadczony psycholog. Lubawa, Golub-Dobrzyń czy też Nowe Miasto Lubawskie to miasta, których mieszkańcy mogą skorzystać ze wsparcia psychicznego w Brodnicy lub w formie on-line. Jako osoba z wieloletnim i szerokim doświadczeniem, niosę pomoc zarówno jako psycholog dla młodzieży, jak i psycholog dla dorosłych (Lubawa – w formie zdalnej lub stacjonarnie w Pracowni w Brodnicy).

Doświadczony psycholog – Lubawa i okolice

Doskonale rozumiem, jak trudne może być otworzenie się przed psychologiem na pierwszym spotkaniu i szczera rozmowa o swoich problemach emocjonalnych. Niezwykle istotne jest dla mnie zapewnienie jak najbardziej komfortowych i przyjaznych warunków, dlatego też oprócz stacjonarnych wizyt w Brodnicy, pomagam również w formie zdalnej jako psycholog. Lubawa (prywatnie), Lidzbark, Rypin i inne miejscowości – dzięki spotkaniom on-line możesz skorzystać z pomocy psychologa, gdziekolwiek jesteś. W swojej pracy opieram się na wieloletnim doświadczeniu i rzetelnej wiedzy, którą stale poszerzam. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i kompleksowo, jednocześnie dbając o atmosferę pełną ciepła i wyrozumiałości. Pomagam również walczyć z perfekcjonizmem i prokrastynacją, a także modyfikować nawyki, stosując profesjonalny i skuteczny coaching (Lubawa).

pacjent z Lubawy rozmawia z psychologiem

Psychoterapia – Lubawa

Jeżeli przechodzisz trudności w roli rodzica, zmagasz się z niepokojem, stanami depresyjnymi czy lękiem, dobrą decyzją będzie psychoterapia. Lubawa i jej mieszkańcy mogą skorzystać ze spotkań w formie zdalnej, do których podchodzę z taką samą starannością i zaangażowaniem, jak do wizyt stacjonarnych w Pracowni Psychologii i Zintegrowanego Rozwoju w Brodnicy. Jako specjalista udzielam również wsparcia dla par w kryzysie i zmianie, stosując metody terapeutyczne, dzięki którym terapia par (Lubawa – w formie zdalnej lub stacjonarnie w Pracowni w Brodnicy) jest skuteczna. Dołącz do grona pacjentów, którzy mi zaufali i nie bój się prosić się o pomoc – pozwól udzielić sobie wsparcia, które przywróci Ci satysfakcję z życia.