Psycholog Nowe Miasto Lubawskie

Jesteś na życiowym zakręcie? Poszukujesz wsparcia psychologicznego w Nowym Mieście Lubawskim lub okolicy?  Postaw na wsparcie online lub umów się na sesję z doświadczonym psychoterapeutą. Od wielu lat pomagam dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie, także jako coach i psycholog. Nowe Miasto Lubawskie, Rypin czy Golub-Dobrzyń – gdziekolwiek mieszkasz, pracujesz czy się uczysz, wspólnie znajdziemy termin na spotkanie zdalne. Dostosuję metody pracy lub leczenia do charakterystyki problemu, a także zaproponuję podejście w terapii, które zapewni najlepsze efekty. Nie bój się prosić o pomoc! Postaw na profesjonalne wsparcie i zadbaj o swoje zdrowie! Zyskaj narzędzia, które pozwolą Ci iść dalej!

Terapia indywidualna i terapia par – Nowe Miasto Lubawskie

Doskonale rozumiem, że większość pacjentów nie czuje się pewnie, szczególnie na początku pierwszej wizyty. Warto wykonać pierwszy krok! Sprawdź, dlaczego warto podjąć decyzję o rozpoczęciu terapii indywidualnej lub dla par!

  • jako specjalista zapewniam kompleksowe wsparcie osobom doświadczającym kryzysów życiowych, trudności emocjonalnych, problemów w relacjach, niepokoju czy braku satysfakcji z codziennego życia.
  • zajmuję się profilaktyką i leczeniem wypalenia rodzicielskiego – problemu, który w obecnych czasach dotyka coraz więcej osób.
  • daję wsparcie, gwarantuję dyskrecję i poufność, co jest szczególnie ważne w relacji pacjent i psycholog (Nowe Miasto Lubawskie). Prywatnie, w atmosferze szacunku, bezpiecznie i komfortowo – sesje odbywają się zawsze w myśl zasady: najważniejszy jest człowiek.

Warto wiedzieć, że terapia par (Nowe Miasto Lubawskie i okolice) w kryzysie i w zmianie pozwala małymi krokami dojść do porozumienia między partnerami i wykorzystać kryzys tak, aby wzmocnić związek i zbliżyć się do partnera. Zaś indywidualna forma terapii stanowi skuteczną pomoc w stanach lękowych, w uporczywym stresie, depresji i braku satysfakcji z życia. Odpowiednie wsparcie specjalisty jest kluczowe, by odnaleźć źródło problemu oraz wypracować mechanizm radzenia sobie z nim. Z pewnością pomoże Ci w tym psychoterapia. Nowe Miasto Lubawskie, Rypin i okolice mogą liczyć na pomoc online, a pacjentów z Brodnicy zachęcam do wizyt stacjonarnie w pracowni.

terapia w gabinecie psychologa (Nowe Miasto Lubawskie)

Psycholog Nowe Miasto Lubawskie – wsparcie online wtedy, kiedy go potrzebujesz

Jako psycholog dla dorosłych (w Nowym Mieście Lubawskim i okolicach), coach i mentor w swojej pracy wykorzystuję dorobek kilku rzetelnych metod, takich jak terapia Gestalt, terapia schematów, NVC (Nonviolent Communication) czy racjonalna terapia zachowania, dostosowując indywidualny plan terapii do potrzeb każdego pacjenta. Pomagam odnaleźć siebie w ciągłym pędzie, poradzić sobie z perfekcjonizmem, obniżonym poczuciem wartości czy brakiem motywacji do działania. Dobry coaching (Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Rypin) pozwala rozwinąć skrzydła i wykonać kolejne kroki ku lepszej zawodowej przyszłości. Prowadzę pacjentów niezależnie od płci czy wieku. Warto zaufać specjaliście z wieloletnim doświadczeniem!