Psycholog Świedziebnia

Doświadczanie trudności natury psychicznej to problem, który dotyka coraz więcej osób. Obniżona samoocena, brak motywacji do działania czy też poczucie stagnacji – wszystkie te wyzwania mogą skutecznie odbierać satysfakcję z codziennego życia, wywołując smutek i przygnębienie. Jeżeli znajdujesz się na życiowym zakręcie, nie bój prosić się o profesjonalne wsparcie. W pokonaniu codziennych wyzwań pomoże Ci dobrze przygotowany psycholog. Świedziebnia to jedna z licznych miejscowości, których mieszkańcy korzystają z mojej pomocy, online lub stacjonarnie w Brodnicy. Wieloletnie doświadczenie i stale aktualizowana wiedza sprawiły, że zaufało mi wielu pacjentów, a opinie potwierdzają, że było to zaufanie dobrze ulokowane. Skontaktuj się ze mną i dołącz do ich grona!

Psycholog dla dorosłych – Świedziebnia i okolice

Jako doświadczony psycholog (Świedziebnia) prywatnie prowadzę zarówno terapię indywidualną, jak i terapię par. Swoją pracę opieram wyłącznie na rzetelnej wiedzy, stosując skuteczne metody terapeutyczne. Stacjonarne spotkania odbywają się w Brodnicy, jednak to nie jedyne miasto, w którym udzielam profesjonalnego wsparcia jako psycholog dla dorosłych. Świedziebnia to miejscowość, której mieszkańcy mogą liczyć na moją pomoc w formie zdalnej. Wizyty online pozwalają na uczestnictwo w sesji z dowolnego miejsca. Spotkania prowadzę w przyjaznej atmosferze pełnej szacunku, gwarantując dyskrecję i poufność. Zależy mi na tym, aby każdy pacjent podczas wizyty czuł się komfortowo i bezpiecznie – niezależnie od tego, czy jest to psychoterapia, coaching czy terapia par (Świedziebnia).

spotkanie pacjentów ze Świedziebni na terapii psychologicznej

Psychoterapeuta i doświadczony psycholog – Świedziebnia

Wyzwania natury psychicznej mogą przybierać różne postaci. Jeżeli zmagasz się z trudnościami, takimi jak stany lękowe czy przewlekły stres, najlepszym rozwiązaniem będzie psychoterapia. Świedziebnia, Rypin, Nowe Miasto Lubawskie – udzielę Ci skutecznej pomocy niezależnie od miejsca zamieszkania! W swojej pracy wykorzystuję dorobek Terapii Schematów, NVC (Porozumienie Bez Przemocy) czy też Racjonalnej Terapii Zachowania. Ponadto, prowadzę skuteczny coaching (Świedziebnia), oparty o rzetelną i odpowiedzialną psychologię, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Zapraszam do kontaktu!