Terapia małżeńska Brodnica - wsparcie dla par w kryzysie i zmianie

Pary doświadczające poważnych trudności, pozostające bez mądrego wsparcia z zewnątrz, rozstają się ostatecznie w 80% przypadków. To wyniki rzetelnych badań, potwierdzonych zresztą historiami i doświadczeniem psychologów i psychoterapeutów z gabinetów w Polsce i w Europie. Jednym z najlepszych wyborów pomocy jest konsultacja u psychologa dla par lub podjęcie terapii dla par.

Psycholog dla par

Kryzys w relacji niesie ze sobą ryzyko i jednocześnie – o czym zdarza nam się zapominać – daje realną szansę na wzmocnienie i udoskonalenie związku. Doświadczony psycholog dla par ma odpowiednią wiedzę, narzędzia i postawę, aby pomóc Wam twórczo i mądrze radzić sobie z kryzysami, różnicami i wyzwaniami, przed którymi stoicie Wy i Wasza relacja. Dzięki temu przyjrzycie się wpływowi na związek Waszych ukrytych postaw, ról życiowych, w których jesteście, oraz sposobowi w jaki komunikujecie się ze sobą.

Psychoterapia małżeńska

Skuteczna psychoterapia dla par sięga głęboko do psychologicznych mechanizmów, które rządzą Waszą relacją, pokazuje je, nazywa i wskazuje możliwości ich modyfikacji. Promuje współpracę i Waszą odpowiedzialność za związek. Pracując z parami sięgam do sprawdzonych i skutecznych podejść: Terapii Schematów, Porozumienia Bez Przemocy, a również Gestalt i Analizy Transakcyjnej.

Psychoterapia małżeńska to delikatna praca w warunkach, gdzie stawki emocjonalne są bardzo wysokie, dlatego jako terapeuta dla par gwarantuję atmosferę szacunku, dyskrecji i otwartości. Dzięki posiadanemu warsztatowi i doświadczeniu nie wchodzę w rolę rozjemcy ani sędziego, a raczej konsekwentnie sprawiam, że Wasza debata zamienia się w dialog, wzrasta wzajemne zrozumienie, odkrywacie obszary dotąd dla Was nieznane, uczycie się o sobie rzeczy, które umożliwiają zbudowanie nowego porozumienia, intymności i bezpieczeństwa.

Kryzys w związku – jak zacząć od nowa

Jeśli pomimo Waszych starań, kryzysy się powtarzają albo pogłębiają, spróbujcie zrobić coś zupełnie inaczej i skorzystajcie z profesjonalnej pomocy, jaką niesie terapia małżeńska. Jako terapeuta dla par jestem przygotowany do odpowiedzialnej i skutecznej pracy z osobami i ze związkami w kryzysie. Jeśli nie wiesz, jak odbudować związek na nowo albo jak uratować wypalony związek, to psychologia niesie obecnie konkretną wiedzę i kapitalne narzędzia, które mogą nie tylko uratować, ale wzmocnić Waszą relację.

Zapraszam do kontaktu.

Problemy rodzinne z nastoletnią córką lub synem? Skorzystaj ze skutecznej psychoterapii dla rodzin już teraz.