Opinie

Poznaj opinie moich klientów!

Alicja Bajek


W gąszczu ofert gabinetów psychologicznych nie jest łatwo trafić na dobrą, skuteczną i profesjonalną pomoc. Dlatego uważam, że warto od razu udać się do osoby "z polecenia" - jaką jest Adam Piotrowski. Terapia prowadzona przez Adam to pełen profesjonalizm, mnóstwo skutecznych narzędzi i ogrom inspirującej wiedzy! Jak tylko mam ku temu okazję, to polecam osobiście pracownię Pana Adama, ale może moja wirtualna polecajka skróci i ułatwi komuś drogę do dostania się do naprawdę świetnego psychologa!

Ewelina Okońska


Adam jest godny polecenia. Prawdziwy specjalista, który bardzo chce pomóc i co najważniejsze - jest skuteczny. Ma ogromną wiedzę i narzędzia, które działają cuda. Polecam serdecznie.

Piotr Bordzań


Spotkania z Adamem to profesjonalizm i pogoda ducha jednocześnie. Choć spędziliśmy tylko kilka sesji, to wnikliwe słuchania Adama w rozmowie pomogło mi zrozumieć i wdrożyć rozwiązania, na które samodzielnie emocjonalnie nie byłoby mnie stać.

E O


Adam Piotrowski to godny zaufania specjalista, ma świetny kontakt z młodzieżą i jest ogromym wsparciem dla młodego człowieka. Polecam go również w kwestiach nauki opanowania trudnej sztuki komunikacji międzyludzkiej.

Michał Jrp


Długo zastanawiałem się czy i co mogę napisać o pracy z Adamem i powiem szczerze, że to niemożliwe bez eseju. Szczerze polecam i daję rękę do obcięcia za satysfakcję!

Patrycja Więckowska


Pan Adam to zdecydowanie profesjonalny psycholog z niesamowitym podejściem do dzieci. Już od pierwszej wizyty zdobył niesamowite zaufanie moje jak i syna. Po każdej wizycie syn wychodzi zadowolony i nie może doczekać się kolejnego spotkania. Jesteśmy zaledwie po kilku spotkaniach a już są widoczne efekty i pozytywne zmiany w zachowaniu syna. Polecam 🙂

Mateusz


Z Adamem miałem okazję pracować przy okazji projektu "Instytut Lingwistyki”. Z początku bardzo sceptycznie podchodziłem do konsultacji. Nie sądziłem, że 4 godziny mogą coś poprawić w moim życiu biznesowym i rozwojowym. Po pierwszym spotkaniu czekałem z niecierpliwością na kolejne spotkania. Adam jest świetnym słuchaczem. W prosty sposób potrafił zdefiniować problem i poszukać do niego rozwiązania. Zapewne niedługo się jeszcze usłyszymy 🙂